rejestratorycyfrowe.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


AHD to przełomowa technologia w monitoringu. Analog High Definition generuje obraz w jakości HD 720p, także FullHD 1080p. Dzięki temu możliwa jest szczegółowa weryfikacja osób oraz przedmiotów.
Wideorejestratory samochodowe Full HD z modułem GPS to obecnie najlepsze czarne skrzynki do samochodów, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwalają na dokładne monitorowanie samochodów firmowych i trasy pokonywanej przez pracowników. Uzyskiwane przy ich pomocy nagrania wideo można wykorzystywać jako niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia z datą, godziną oraz dźwiękiem). Doskonale sprawdzają się także w rozwiązywaniu sporów z ubezpieczycielem.
Poznaj CTR PARTNER opinie na temat rejestratorów sieciowych przeznaczonych do obsługi kamer IP i kamer megapikselowych generujących obrazy w jakości Full HD 1920 x 1080p. Tym razem przyjrzyjmy się bliżej rejestratorom sieciowym LC Security z serii LC-8132NVR, które dzięki zgodności ze standardem ONVIF, są w stanie obsługiwać kamery IP większości znanych producentów.
Z myślą o budowie dużych systemów telewizji przemysłowej IP, w których pracują kamery IP i kamery megapikselowe różnych producentów, firma LC Security stworzyła wielokanałowy rejestrator sieciowy LC-2432NVR ONVIF. Charakteryzuje się on niezwykle korzystnym stosunkiem jakości do ceny, stabilną i niezawodną pracą oraz wygodną obsługą lokalną za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika lub zdalną za pomocą przeglądarek WWW lub urządzeń mobilnych.
Hybrydowe systemy telewizji przemysłowej to instalacje wizyjne łączące zalety zarówno analogowych, jak  i sieciowych systemów monitoringu wizyjnego. W celu stworzenia hybrydowej instalacji nadzoru wideo należy skorzystać z rejestratora obrazu i dźwięku, który będzie jednocześnie pozwalał na podgląd i zapis obrazu z kamer analogowych i kamer IP, także tych oferujących obraz o jakości Full HD 1080p. Przykładem takiego rejestratora jest nowej generacji rejestrator hybrydowy LC-SDVR-88 LC Security, który zaprojektowano pod kątem zastosowania w małej i średniej wielkości obiektach.
LC-9000NVR firmy LC Security to wysokiej jakości rejestrator sieciowy do monitoringu IP, który stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności i niezawodnej pracy, a to wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie. Rejestrator sieciowy NVR w wersji LC-9000NVR zaprojektowano pod kątem zastosowania w średniej wielkości obiektach. Doskonale sprawdza się w monitoringu IP sklepów, szkół, hoteli, banków, szpitali oraz obiektów użyteczności publicznej.
Cyfrowa rejestracja obrazu i dźwięku w dużych systemach telewizji przemysłowej, wymaga zastosowania rejestratorów posiadających dużą liczbę wejść audio/wideo. Jedną z ciekawszych propozycji na budowę dużych systemów monitoringu wizyjnego dla wymagających obiektów, jest 24-kanałowy rejestrator cyfrowy BCS-2404HF-S z kompresją H.264, wyjściem HDMI oraz obsługą urządzeń mobilnych.
Prezentujemy profesjonalne rejestratory sieciowe QNAP z serii VS-2004Pro, które na tle podobnych produktów wyróżniają się za sprawą podwyższonej funkcjonalności, niezawodnego działania oraz współpracą z kamerami sieciowymi IP różnych producentów. Model VS-2004Pro umożliwia zapis i podgląd obrazu z maksymalnie 4 kamer sieciowych, dostarczających strumienie wideo w formatach H.264, MxPEG, MPEG-4 oraz MJPG i rozdzielczości do 8 Mpix.
TS-459PRO II to nowoczesne dyski sieciowe QNAP , które charakteryzuje imponująca funkcjonalność, maksymalne bezpieczeństwo dla magazynowanych danych oraz niezawodna praca. Ze względu na swoje parametry użytkowe, dyski sieciowe TS-459PRO II idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność magazynowania oraz udostępniania danych w sieci LAN, WAN i Internet.
Prezentujemy proste w obsłudze, profesjonalne rozwiązanie do zarządzania sygnałem wizyjnym pochodzącym z maksymalnie 8 lub 16 kamer, w postaci rejestratorów DVR Bosch serii 600, które idealnie nadają się do budowy zaawansowanych systemów telewizji dozorowej dla szkół, sklepów oraz przedsiębiorstw. Rejestratory DVR Bosch serii 600 charakteryzują się stabilnością, niezawodnością i minimalnym nakładem prac konserwacyjnych, a także nie wymagają od operatora szczególnego szkolenia.
Cyfrowe rejestratory wideo to podstawowe urządzenia każdego nowoczesnego systemu telewizji dozorowej IP. Pomimo tego, że cyfrowe rejestratory wideo znajdują się na samym końcu systemu CCTV IP stanowią jego serce.
Przedstawiamy wysokiej jakości rejestrator cyfrowy DVR w wersji BCS-3108, charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością, niezawodnym działaniem oraz możliwością zdalnego zarządzania z poziomu sieci komputerowej LAN. Rejestrator cyfrowy z serii BCS-3108 zaprojektowano z myślą o budowie średniej wielkości systemów telewizji przemysłowej, w których duży nacisk kładzie się na wysoką szczegółowość i dynamikę uzyskiwanych materiałów wideo.
Cyfrowy rejestrator wizji w wersji BCS-1604HF-A to najwyższej klasy 16-kanałowy rejestrator DVR, zaprojektowany z myślą o pracy w dużych i wymagających instalacjach monitoringu wizyjnego CCTV. Podstawową zaletą użytkową omawianego produktu jest możliwość zapisu wizji z prędkością 400 kl./s dla rozdzielczości PAL D1 w formacie H.264, co pozwala na otrzymanie płynnych i bogatych w detale materiałów wideo.
Rejestrator cyfrowy AVC-DR042 AVTECH to wysokiej jakości urządzenie, które opracowano specjalnie na potrzeby niedużych lecz wymagających systemów nadzoru wideo. Prezentowany produkt jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz przystępną cenę.
16-kanałowy rejestrator cyfrowy DVR LC-1616 to funkcjonalne, niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenie CCTV, które niedużym nakładem finansowym pozwala na zbudowanie skutecznej instalacji monitoringu wizyjnego dla stosunkowo dużego obiektu. Model LC-1616 zapewnia obsłudze wielu nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników.
QNAP VS-2008 to wysokiej klasy rejestrator sieciowy IP w obudowie typu desktop, który pozwala na budowanie funkcjonalnych, elastycznych i skutecznych w działaniu systemów nadzoru wideo CCTV IP dla średniej wielkości obiektów. Prezentowany produkt korzysta z wiele nowoczesnych rozwiązań, które w znacznym stopniu podnoszą jakość i skuteczność działania współczesnych systemów telewizji przemysłowej IP.
Firma LC Security przygotowała nowoczesny rejestrator cyfrowy DVR (ang. Digital Video Recorder) z serii LC-8008, który pozwala na stworzenie funkcjonalnego i skutecznego w działaniu systemu CCTV dla średniej wielkości obiektu. Rejestratory cyfrowe H.264 z serii LC-8008 zapewniają obsługę do 8 kamer telewizji przemysłowej, z których obrazy mogą być nagrywane z prędkością maksymalną na poziomie 200 kl./s (łącznie dla wszystkich kanałów wideo) dla rozdzielczości CIF 352x288 lub 48 kl./s dla rozdzielczości D1 704x576.
Rejestrator cyfrowy DVR z serii LC-4004 firmy LC Security to profesjonalne urządzenie CCTV, które stworzono z myślą o zastosowaniu w wymagających instalacjach CCTV dla niedużych obiektów. Model LC-4004 pozwala na cyfrowy zapis sygnałów audio/wideo w wysokiej jakości. Prezentowany produkt zapewnia równoczesną obsługę dla maksymalnie 4 kamer CCTV i 1 mikrofonu nasłuchowego.
Rejestrator sieciowy IP z serii BCS-NVR1604DS-L to kompletne rozwiązanie dozorowe, pozwalające na stworzenie dużej instalacji CCTV IP. Prezentowane urządzenie stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, wysokich parametrów zapisu obrazu oraz wydajnej pracy w sieci IP, co bezpośrednio przekłada się na wysoką skuteczność działania systemów nadzoru wideo budowanych w oparciu o rejestrator IP z serii BCS-NVR1604DS-L.
Profesjonalny rejestrator cyfrowy z serii BCS-0404LE-AS stanowi rewelacyjną propozycję na cyfrowy zapis obrazu i dźwięku w wymagających systemach telewizji dozorowej. Prezentowany produkt został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz kilka ciekawych funkcji, które pozwalają na efektywną pracę systemów nadzoru wideo.
BCS0804HE-T to profesjonalny rejestrator cyfrowy obrazów i dźwięków, który dzięki obsłudze kompresji H.264 oraz innych nowoczesnych rozwiązań technologicznych, doskonale sprawdza się w zaawansowanych systemach nadzoru wideo. Przy pomocy prezentowanego urządzenia możemy budować funkcjonalne i skuteczne w działaniu systemy telewizji przemysłowej, składające się z maksymalnie 8 kamer przemysłowych oraz 8 urządzeń nasłuchowych.
BCS1604LE-L to profesjonalny rejestrator cyfrowy sygnałów audio/wideo, który dzięki obsłudze wielu nowoczesnych technologii z powodzeniem może być stosowany w wymagających systemach telewizji przemysłowej. Rejestrator DVR obrazu i dźwięku z serii BCS1604LE-L zapewnia jednoczesną rejestrację sygnału wizyjnego z 16 kamer przemysłowych oraz sygnału fonicznego z 4 źródeł dźwiękowych.
AVL-683 AVTECH to profesjonalne, kompletne rozwiązanie dozorowe, będące połączeniem wysokiej jakości rejestratora DVR i monitora przemysłowego LCD 19”. . Innowacyjna budowa w połączeniu z wysokimi parametrami pracy, zarówno w zakresie rejestracji, jak i wyświetlania obrazu sprawia, że rejestrator AVL-683 doskonale sprawdza się w monitoringu wizyjnym dla takich obiektów, jak: sklepy, biura, domy oraz kantory.
Geo Vision to firma zajmująca się produkcją najbardziej zaawansowanych technologicznie kart komputerowych DVR PCI oraz specjalistycznego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji dozorowej.
Karty DVR GV 1120/12 PCI-E firmy Geovision to grupa urządzeń elektronicznych pozwalających na cyfrową rejestrację sygnałów audio/wideo w systemach telewizji dozorowej. Dzięki podwyższonej funkcjonalności oraz niezwykle korzystnym parametrom zapisu sygnałów wizyjnych karty do monitoringu z serii GV-1120/12 PCI-E stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rejestratorów cyfrowych.
ENVR4GV Geovision to kompletne rejestratory IP , których zaawansowane oprogramowanie gwarantuje stabilne i efektywne zarządzanie systemami monitoringu IP. Przy pomocy rejestratorów sieciowych z serii ENVR4GV możemy nagrywać obrazy i dźwięku pochodzące od 4 kamer IP.
Wielozadaniowy 16-kanałowy rejestrator DVR z serii BCS1604LE-A został stworzony na potrzeby dużych i wymagających instalacji do nadzoru wizyjnego. Prezentowany rejestrator został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które zapewniają wysoki poziom jakości nagrań video oraz efektywne prowadzenie nadzoru wizyjnego.
AVC-787ASV to nowy 16-kanałowy rejestrator DVR firmy AVTECH, który ze względu na swoje możliwości zarówno w zapisie, jak i prowadzeniu nadzoru wizyjnego doskonale sprawdza się w profesjonalnym monitoringu CCTV. Przy pomocy rejestratora cyfrowego AVC-787 ASV możemy równocześnie zapisywać 16 sygnałów audio z kamer przemysłowych w kompresji MPEG-4 z prędkością odświeżania na poziomie 400 klatek na sekundę.
Cyfrowe rejestratory obrazu i dźwięku z serii AVC-792 / CPD-792 SATA II to propozycja dla użytkowników którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość nagrań video, jak i atrakcyjną cenę. Prezentowane urządzenie korzysta z innowacyjnej technologii kompresji sygnałów wideo H.264, która obecnie jest najlepszą metodą kompresji dla rejestratorów cyfrowych.
Rejestrator cyfrowy KPD-676 SATA pozwala na stworzenie kompletnego systemu monitoringu wizyjnego, który oferuje zarówno zapis obrazów z kamer, jak i dźwięków z mikrofonów nasłuchowych. Ze względu na swoją konstrukcję i ilość obsługiwanych kamer, rejestrator cyfrowy KPD676 SATA doskonale sprawdza się w średniej wielkości instalacjach monitoringu wizyjnego.
Cyfrowy rejestrator obrazu i dźwięku z serii KPD-672 SATA to następca popularnego rejestratora przemysłowego CPD561 VGA. Nowa odsłona tego profesjonalnego rejestratora DVR oferuje zdecydowanie lepsze parametry zapisu obrazu z kamer przemysłowych.
Na czym polega i co oferuje komputerowy zapis obrazu firmy GeoVision? Komputerowy zapis obrazu z kamer to system bazujący na komputerze PC z zainstalowaną kartą DVR i specjalistycznym oprogramowaniem GV. Komputerowy zapis obrazu posiada wiele zalet użytkowych, które sprawiają, że jest on doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rejestratorów cyfrowych, które jeszcze do niedawna rządziły w systemach CCTV.
Rejestrator cyfrowy AVC-790/KPD671 to sposób na budowę profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej dla małych obiektów. Prezentowane urządzenie jest następcą 4-kanałwoego rejestratora AVC760, który w opinii specjalistów jest uważany za najpopularniejszy rejestrator DVR w swojej klasie.
Profesjonalne karty komputerowe GeoVision GV1120 / 16 to urządzenia służące do zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym i fonicznym w nowoczesnych systemach monitoringu wizyjnego. Obecnie karty DVR posiadają najlepsze oprogramowanie do zarządzania systemami telewizji przemysłowej.
Rejestratory cyfrowe h264 z serii BCS DVR0404LN dają całkowicie nowe możliwości w prowadzeniu zapisu wizji w wymagających systemach monitoringu wizyjnego. Prezentowane urządzenie to nie tylko wydajna kompresja H264 ale także szereg innych unowocześnień, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy systemów nadzoru wizyjnego.
Rejestrator cyfrowy DG0412 to urządzenie które cechuje wysoka jakość zapisu oraz bardzo długi czas archiwizacji nagrań wideo . Bardzo korzystne właściwości techniczne rejestratora oraz możliwość jednoczesnego zapisu obrazu z 4 kamer CCTV i dźwięku z 2 wejść audio sprawiają, że prezentowane urządzenie doskonałe sprawdza się w monitoringu domu, sklepu, firmy, biura czy kantoru.
Cyfrowy rejestrator AVC760 / CPD560 to obecnie najpopularniejszy na rynku 4-kanałowy rejestrator obrazu. Ogromna popularność rejestratora AVC 760 / CPD560 wynika przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości, bezawaryjności oraz atrakcyjnej ceny. W niskiej cenie otrzymujemy wszystko to co oferują nam rejestratory kilkukrotnie droższe.
Karty DVR GV 1480 firmy GeoVision to uznany na całym świecie najwyżej klasy produkt CCTV. Komputerowa karta DVR GV1480 cechuje się doskonałą jakością oraz możliwością pracy nawet w najbardziej wymagających systemach monitoringu przemysłowego.
Profesjonalne karty DVR GV1240 marki GeoVision to specjalistyczne urządzenie dozorowe, które dzięki swoim ogromnym możliwością może pracować w najbardziej wymagających systemach CCTV. Karty DVR GV 1240 posiadają polskojęzyczne oprogramowanie zarządzające, za pomocą którego możemy w pełni wykorzystać możliwości instalacji monitoringu wizyjnego.
Divar XF to profesjonalny rejestrator cyfrowy obrazu i dźwięku, korzystający z najwydajniejszej metody kompresji ruchomych obrazów H.264. Cyfrowe rejestratory wizji i fonii z serii Divar XF są dostępne w kilku wersjach.
Karty komputerowe DVR z serii GV 2004 marki GeoVision to wielofunkcyjne urządzenie CCTV, które zostało stworzone na potrzeby wymagających systemów monitoringu wizyjnego. Rejestrator cyfrowy GV 2004 cieszy się dużym uznaniem wśród instalatorów systemów monitoringu wizyjnego.
Sklep CCTV . GV 650 marki GeoVision to profesjonalna komputerowa karta DVR z obsługą sieci komputerowych i możliwością rejestrowania obrazu nawet z 16 kamer przemysłowych. Rejestracja dźwięku odbywa się za pomocą maksymalnie 2 kanałów audio.
Rejestrator XQ1600 to wysokiej jakości urządzenie elektroniczne, które zostało odpowiednio przystosowane do pracy w systemach telewizji przemysłowej. Model DVR XQ1600 pracuje w technologii Triplex, dzięki czemu użytkownik jednocześnie może rejestrować, przeglądać oraz odtwarzać dane z kamer CCTV.
Cyfrowy rejestrator DVR z serii BCS-1604GBE to najwyższej klasy produkt CCTV. Model BCS-1604GBE został stworzony z myślą o pracy w najnowocześniejszych i najbardziej wymagających systemach telewizji dozorowej.
DG 1648 to 16-kanałowy rejestrator wizji oraz 4-kanałowy rejestrator fonii. Model DG 1648 został zaopatrzony w wiele nowoczesnych funkcji i rozwiązań technologicznych, zapewniających niezwykle wydajną i efektywną pracę.
Seria rejestratorów DVR DG0824 została zaprojektowana z myślą o pracy w systemach monitoringu wizyjnego o niewielkich rozmiarach. Głównym walorem użytkowym modelu DG0824 jest praca w technologii PENTAPLEX.
DG0412 firmy DigiGuard to wysokiej klasy 4-kanałowy rejestrator wizji, pracujący w pełnym trybie PENTAPLEX. Dodatkowo model DG 0412 posiada dwa wbudowane wejścia audio, umożliwiające zapis dźwięków. Szybkość rejestracji obrazów z wszystkim podłączonych do rejestratora kamer CCTV wynosi 100 klatek na sekundę.
XQ900 to najwyższej klasy rejestrator obrazu i dźwięku, będący doskonałym rozwiązaniem dla systemów telewizji przemysłowej, gdzie niezbędna jest rejestracja obrazu przez 24h na dobę. Cyfrowy rejestrator wizji XQ 900 posiada wiele zaawansowanych i rozbudowanych funkcji, pozwalających na optymalne wykorzystanie możliwości aplikacji monitoringu wizyjnego.
BCS DVR 0404LN to najwyższej klasy 4-kanałowy rejestrator audio/wideo, cechujący się doskonała jakością zapisu sygnałów audio/wideo oraz najwyższym komfortem pracy. Rejestrator cyfrowy wizji BCS DVR 0404LN można obsługiwać za pomocą myszki komputerowej, co w połączeniu z polskojęzycznym menu zdecydowanie ułatwia zarządzanie nawet najbardziej zaawansowanymi funkcjami rejestratora BCS DVR 0404LN.
AVC 763 to funkcjonalny rejestrator DVR do zastosowania w podstawowych systemach monitoringu CCTV. Czterokanałowy rejestrator obrazu AVC 763 umożliwia nam cyfrowy zapis obrazu z maksymalnie 4 kamer CCTV.
Czterokanałowy rejestrator DVR z serii AVC760 SATA firmy AVTECH to obecnie jedna z najlepszych propozycji na zarządzanie materiałem wizyjnym w małych i średnich systemach monitoringu CCTV. Model AVC760 SATA to jeden z nielicznych na rynku CCTV rejestratorów wizji pracujących w pełnym trybie PENTAPLEX, dzięki któremu rejestrator jest w stanie realizować aż pięć zadań jednocześnie.
Rejestratory DVR Divar XF z serii DHR-1600A-300A to wyjątkowej jakości narzędzie dozorowe, umożliwiające zapis obrazu z 16 kanałów wizyjnych i dźwięku z 18 kanałów fonicznym. Rejestratory DVR DHR-1600A-300A zapisują obrazy w pełnej rozdzielczości 4CIF, zaś dźwięki w bardzo wysokiej jakości 48kHz.
GV-Compact DVR firmy GeoVision to wysokiej klasy mobilny rejestrator obrazu i dźwięku. Mobilny rejestrator z serii GV-Compact DVR cechuje się wysokimi parametrami zapisu, gwarantującymi nie tylko doskonałą jakość nagrań ale także bardzo stabilną pracę.
Karta DVR GV800 pozwala na budowę różnej wielkości systemów monitoringu wizyjnego. W ofercie firmy GeoVision karta GV800 jest dostępna w wersji z czterema, ośmioma, dwunastoma oraz szesnastoma wejściami wideo.
GV 250 to podstawowa karta DVR w ofercie znanej i cenionej firmy GeoVision. Karty DVR z serii GV250 zostały stworzone z myślą o pracy w niewielkich aplikacjach dozorowych, cechujących się średnim natężeniem ruchu.
GV2008 to seria profesjonalnych kart DVR. Karty DVR z serii GV2008 zostały stworzone specjalnie z myślą o pracy w nowoczesnych i wymagających systemach telewizji przemysłowej.
RA16400 to doskonałe rejestratory GeoVision przystosowane do pracy w dużych aplikacjach dozorowych. Rejestratory GeoVision z serii RA16400 pozwalają na jednoczesny zapis wizji i fonii z 32 kanałów, w tym 16 kanałów audio oraz 16 kanałów wideo.
Rejestratory cyfrowe DVR1604 to urządzenia w pełni wykorzystujące tryb pracy TRIPLEX. Rejestratory cyfrowe DVR1604 posiadają wbudowany serwer LAN, który pozwala urządzeniu pracować w sieci. DVR1604 umożliwiają cyfrowy zapis obrazu i dźwięku aż z szesnastu kamer przemysłowych.
Karty komputerowe DVR ADACS to kompletne i w pełni profesjonalne systemu pozwalające na cyfrową rejestrację obrazu i dźwięku. W dzisiejszych czasach urządzenia do cyfrowej rejestracji niemalże całkowicie wyparły urządzenia analogowe.
Hicap to w pełni profesjonalne i funkcjonalne systemy rejestracji w systemach telewizji przemysłowej. Dzięki cyfrowemu zapisowi całkowicie wyeliminowano taśmy magnetyczne, co spowodowało niewiarygodny wzrost niezawodności systemów monitoringu telewizyjnego.
Karty DVR to specjalistyczne urządzenia elektroniczne, które coraz częściej wykorzystywane są do budowy nowoczesnych systemów telewizji przemysłowej. Co oferują nam karty DVR ?
Karta komputerowa GV600 to profesjonalne narzędzie dozorowe będące produktem lidera w rozwiązaniach CCTV firmy GeoVision . Kupując kartę GV600 otrzymują Państwo także profesjonalne oprogramowanie umożliwiające nadzorowanie aplikacji CCTV zbudowanej na bazie karty DVR GV600.
KPD 604 to wydajny i niezwykle funkcjonalny rejestrator cyfrowy, pracujący w pełnym zakresie tryby TRIPLEX. Rejestrator cyfrowy KPD 604 został stworzony z myślą o dozorowaniu małymi aplikacjami monitoringu przemysłowego, składającymi się z 4 kamer przemysłowych i 1 mikrofonu.
AVC715 to propozycja dla osób budujących średniej wielkości system telewizji przemysłowej. Przy pomocy rejestratora cyfrowego AVC 715 możemy jednocześnie zapisywać z prędkością 200 klatek na sekundę wizję z ośmiu kamer przemysłowych oraz dźwięk z czterech kanałów audio.
KPD 616 to seria nowoczesnych rejestratorów DVR CCTV opartych na technologii Triplex i kompresji obrazu MPEG4. Seria KPD 616 posiada wiele zalet, dzięki którym rejestratory cyfrowe z rodziny KPD 616 są chętnie wybieranymi produktami dozorowymi.
LC-PVR4000 to nowoczesny cyfrowy rejestrator wideo, wyróżniający się na tle innych urządzeń dozorowych głównie za sprawą bardzo małych rozmiarów oraz niezwykle łatwej, wręcz intuicyjnej obsłudze. Model LC-PVR4000 został zaprojektowany z myślą o budowie nowoczesnego, przenośnego systemu telewizji przemysłowej.
Hicap 50 to jedna z ciekawszych propozycji komputerowej rejestracji wizji w systemach telewizji przemysłowej. Hicap 50 to podstawowy model serii, umożliwiający obsługę od 1 do 16 kamer przemysłowych.
ST1112 to profesjonalne rejestratory DVR firmy Geovision przystosowane do budowy małych aplikacji monitoringu CCTV. Rejestratory z serii ST1112 zostały wyposażone w jeden kanał wideo oraz jeden kanał audio.
Hybrydowe rejestratory cyfrowe to niezwykle funkcjonalne urządzenia przystosowane do pracy w różnego rodzaju systemach telewizji dozorowej. Hybrydowe rejestratory cyfrowe w odróżnieniu od standardowych rejestratorów CCTV pozwalają użytkownikom na wykorzystywanie w jednym systemie zarówno analogowych kamer przemysłowych jak i nowoczesnych kamer sieciowych IP.
Rejestrator cyfrowy AVC787 to urządzenie łączące w sobie innowacyjne rozwiązania i doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i dźwięku. Model AVC787 daje nam możliwość nagrywania wizji z imponującą prędkością 400 klatek na sekundę. Rejestrator cyfrowy AVC787 przystosowany jest do zapisu wizji z 16 kamer przemysłowych.
Najnowszej generacji cyfrowy rejestrator wizji AVC 787D posiada wbudowany serwer sieciowy oraz nagrywarkę DVD. Rejestrator cyfrowy AVC 787D cechuje się fantastycznymi parametrami technicznymi, które z ogółu postaram się omówić w poniższym artykule.
Karty komputerowe DVR to nowoczesne urządzenia wizyjne, przy którym pomocy możemy zbudować nowoczesny cyfrowy system telewizji przemysłowej.
Mobilny rejestrator cyfrowy to nowość w szerokiej ofercie firmy CTR PARTNER. Mobilny rejestrator cyfrowy to niezwykle elastyczne i funkcjonalne urządzenie, doskonale nadające się do budowy przenośnych systemów telewizji przemysłowej.
Rifatron to nowoczesne i niezwykle wydajne urządzenie, który pozwala na cyfrową rejestrację obrazu z kamer przemysłowych.
CPD560 – to profesjonalny i zaawansowany rejestrator cyfrowy stworzony z myślą o pracy w najnowocześniejszych systemach telewizji dozorowej.
AVC 771 to nowoczesny rejestrator cyfrowy pozwalający na cyfrowy zapis obrazu z czterech kamer przemysłowych. Materiał wizyjny rejestrowany jest na lokalnym dysku twardym urządzenia.
Kamery IP w przeciągu kilku następnych lat najprawdopodobniej całkowicie wyeliminują zwykłe analogowe kamery przemysłowe. Już teraz widać zmiany na rynku kamer, ponieważ przemysłowe kamery IP z każdym miesiącem coraz bardziej podbijają rynek.
Kwarcowe podsłuchy to jedne z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń podsłuchowych. Kwarcowe podsłuchy 5KV to urządzenia wyposażone w bardzo praktyczną funkcję, jaką jest aktywacja urządzenia za pomocą głosu. Podsłuchy 5KV zostały zaprojektowane z myślą o pracy w częstotliwościach 400-600MHz.
Cyfrowy rejestrator wideo DB06C1012DL2 to nowoczesne urządzenie przystosowane do pracy w zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej. Urządzenie należy do rodziny rejestratorów wizyjnych DiBos Micro firmy Bosch. Rejestrator cyfrowy DB06C1012DL2 skonstruowano z myślą o obsłudze 6 analogowych kamer przemysłowych.
Rejestratory cyfrowe AVC760 / CPD560 to urządzenia, które wyróżniają się spośród innych tego typu głównie poprzez wyjątkowo rozbudowana funkcję detekcji ruchu. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi użytkownik ma możliwość dokładnej regulacji poziomu czułości pól detekcji. Nagrywanie obrazu w rejestratorach cyfrowych AVC760 / CPD560 może przebiegać w sposób ciągły, po wykryciu ruchu lub według wcześniej zaprogramowanego harmonogramu.
AVC760 / CPD560 to urządzenia wyposażone w wbudowany serwer sieciowy. Serwer sieciowy pozwala urządzeniu pracować w dowolnej sieci lokalnej LAN lub rozległej Internet. Dzięki takiemu trybowi pracy rejestratory cyfrowe AVC760 / CPD560 pozwalają na zdalny pogląd obrazu z kamer przemysłowych przez sieć LAN i Internet.

Archiwum